Kontakt

Kontaktinfo

Besøksadresse
Maridalsveien 15,
0175 Oslo

Kontakt
Telefon & epost:
+47 930 98 281
morten@skagstind.no

Skagstindgruppen_logo

- vi omfavner gode opplevelser

  • Alle
  • Administrasjon
  • Krøsset
  • Matsalen
  • Pokalen Barcode
  • Pokalen Vulkan
  • Raadhuset
  • Smelteverket
  • Torget
  • Vulkan Arena
  • Vulkan Catering

Morten Guldvik

Daglig leder / Booking
93098281 | morten@skagstind.no

Marita Åsmot Jansen

Leder Produksjon
93084418 | marita@skagstind.no

Linn Margrethe Skoie

Booking / Produksjon konsert
95246787 | linn@skagstind.no

Thomas Krogh

Økonomisjef
92408610 | thomas@skagstind.no

Cathrine Sørensen

Regnskapsansvarlig
99623829 | cs@skagstind.no

Daniel Gangsø

Leder Booking / Event og Konferanse
90235086 | daniel@skagstind.no

Hans Isaksen Olaussen

Salg & Booking
97133022 | hans@skagstind.no

Mathias Bevolden

Prosjektleder Bygg
91749075 | mathias@skagstind.no

Jørn G. A. Eilevstjønn

Driftsjef
45666452 | jorn@skagstind.no

Øystein Apeland

Drift
45252102 | oystein@skagstind.no
Syvert V

Syvert Holbek Feed

Teknisk Ansvarlig
90106776 | tekniker@vulkanbooking.no

Patrick Erga

Avdelingsleder Bar
98452116 | patrick@skagstind.no

Andreas Fjeldstad

Opplæring og rekrutteringsansvarlig bar og servering
46541199 | andreas@skagstind.no

Maya Rydmo

Produksjon Konsert
90957339 | maya@skagstind.no

Tor Andre Moritsgard

Produksjon Konsert
91785877 | ta@skagstind.no

Isak Lægreid

Barsjef Pokalen Vulkan
| pokalenvulkan@skagstind.no

Kristine-Alise Sjølivangen

Produksjon Event/Konferanse
41646744 | ka@skagstind.no

Marius Inkenas

Barsjef Krøsset
|

Elisabeth Valrygg

Assisterende barsjef Torget/Produksjon Event/Konferanse
99580638 | elisabeth@skagstind.no

Karl-Erik Svantesson Berg

Barsjef Torget
98421984 | torget@skagstind.no

Juan Salcedo

Kjøkkensjef
|

Kristoffer Weiström

Barsjef Smelteverket
| smelteverket@skagstind.no

Sandra Sandberg

Barsjef Pokalen Barcode
| pokalenbarcode@skagstind.no

Kamil Kopczynski

Manager Raadhuset
| manager@raadhuset.no

Emil Næss

Barsjef Raadhuset
|

Jørn Christoffer Schjefstad

Kjøkkensjef Raadhuset
| kjokken@raadhusetoslo.no