Kontakt

Kontaktinfo

Besøksadresse
Karl Johans gate 27,
0159 Oslo

Kontakt
Telefon & epost:
+47 930 98 281
morten@skagstind.no

Skagstindgruppen_logo

- vi omfavner gode opplevelser

Morten Guldvik

Daglig leder / Booking
93098281 | morten@skagstind.no

Marita Åsmot Jansen

Leder Produksjon
93084418 | marita@skagstind.no

Linn Margrethe Skoie

Booking / Produksjon konsert
95246787 | linn@skagstind.no

Thomas Krogh

Økonomisjef
92408610 | thomas@skagstind.no

Cathrine Sørensen

Regnskapsansvarlig
99623829 | cs@skagstind.no

Daniel Gangsø

Leder Booking / Event og Konferanse
90235086 | daniel@skagstind.no

Daniel Wisth

Salg & Booking
46296376 | dw@skagstind.no

Mathias Bevolden

Prosjektleder Bygg
91749075 | mathias@skagstind.no

Jørn G. A. Eilevstjønn

Driftsjef
45666452 | jorn@skagstind.no

Øystein Apeland

Drift
45252102 | oystein@skagstind.no
Syvert V

Syvert Holbek Feed

Teknisk ansvarlig
90106776 | syvert@skagstind.no

Patrick Erga

Leder Mat & Drikke
98452116 | patrick@skagstind.no

Andreas Fjeldstad

Opplæring- og rekrutteringsansvarlig Mat & Drikke
46541199 | andreas@skagstind.no

Isak Lægreid

Barsjef Pokalen Vulkan
| pokalenvulkan@skagstind.no

Marius Inkenas

Barsjef Krøsset
| krosset@skagstind.no

Karl-Erik Svantesson Berg

Barsjef Torget
98421984 | torget@skagstind.no

Juan Salcedo

Kjøkkensjef Vulkan Catering
| kitchensmelteverket@gmail.com

Kristoffer Weiström

Barsjef Smelteverket
| smelteverket@skagstind.no

Kamil Kopczynski

Daglig leder Raadhuset
| manager@raadhuset.no

Ina Moen Enger

Prosjektleder Event/Konferanse
40620621 | ina@skagstind.no

Thor Inge Konstali

Fagansvarlig mat
46416860 | ti@skagstind.no

Christian Espenes

Salg & Booking
93010301 | christian@skagstind.no

Stig Stedje

Daglig leder Telegrafen
90568638 | dagligleder@telegrafenoslo.no

Erik Myhre

Barsjef The Wild Rover
45232689 | manager@thewildrover.no

Richard Williamson

Barsjef Pokalen Barcode
97910743 | pokalenbarcode@skagstind.no

Kim Pedersen

Prosjektleder Event/Konsert
91364753 | kim@skagstind.no

Georg Aune

Arrangementsavvikler
91702499 |

Nikolaj Gloppen

Arrangementsavvikler
98654336 |