Kontakt

Kontaktinfo

Besøksadresse
Karl Johans gate 27,
0159 Oslo

Kontakt
Telefon & epost:
+47 930 98 281
morten@skagstind.no

Skagstindgruppen_logo

- vi omfavner gode opplevelser

Morten Guldvik

Daglig leder / Booking
93098281 | morten@skagstind.no

Daniel Gangsø

Leder Booking / Event og Konferanse
90235086 | daniel@skagstind.no

Andreas B. Tronsgård

CFO
99521079 | at@skagstind.no

Cathrine Sørensen

Regnskapsansvarlig
99623829 | cs@skagstind.no

Jeanette Skjolden

Regnskapsfører
| jeanette@skagstind.no

Mathias Bevolden

Prosjektleder Bygg
91749075 | mathias@skagstind.no
Syvert V

Syvert Holbek Feed

Teknisk ansvarlig
90106776 | syvert@skagstind.no

Patrick Erga

Leder Mat & Drikke
98452116 | patrick@skagstind.no

Andreas Fjeldstad

Opplæring- og rekrutteringsansvarlig Mat & Drikke
46541199 | andreas@skagstind.no

Emil Næss

Fagansvarlig drikke
98449146 | emil@skagstind.no

Thor Inge Konstali

Fagansvarlig mat
46416860 | ti@skagstind.no

Daniel Wisth

Salg & Booking
46296376 | dw@skagstind.no

Christian Espenes

Salg & Booking
93010301 | christian@skagstind.no

Ina Moen Enger

Prosjektleder Event/Konferanse
40620621 | ina@skagstind.no

Kim Pedersen

Prosjektleder Event/Konsert
91364753 | kim@skagstind.no

Henriette Holtmann

Prosjektleder Event/Konferanse
41640406 | henriette@skagstind.no

Andreas Voie Juliebø

Prosjektleder Produksjon
93636263 | aj@skagstind.no

Georg Aune

Prosjektleder konsert
91702499 | georg@skagstind.no

Nikolaj Gloppen

Prosjektleder konsert
98654336 | nikolaj@skagstind.no

Thomas Eilevstjønn

Drift
| te@skagstind.no

Gudmund Sand

Drift
| gudmund@skagstind.no

Juan Salcedo

Kjøkkensjef Vulkan Catering
| kjokkensjef@vulkancatering.no

Kaja Holt

Daglig leder Torget
| barsjef@torgetmathallen.no

Kamil Kopczynski

Daglig leder Raadhuset
96810680 | dagligleder@raadhusetoslo.no

Isak Lægreid

Barsjef Pokalen Vulkan
| barsjef@pokalenvulkan.no

Kristoffer Weiström

Barsjef Smelteverket
| barsjef@smelteverketoslo.no

Marius Inkenas

Barsjef Krøsset
| barsjef@krosset.no

Richard Williamson

Barsjef Pokalen Parkveien
97910743 | barsjef@pokalenparkveien.no

Marius Wang Hornaas

Barsjef Pokalen Barcode
| barsjef@pokalenbarcode.no

Rachna David

Restaurantsjef Telegrafen
| restaurantsjef@telegrafenoslo.no

Erik Niklas A. Wikström

Barsjef Raadhuset
47734200 | barsjef@raadhusetoslo.no

Alfred Zaida

Kjøkkensjef Pokalen Aker Brygge
| kjokkensjef@pokalenakerbrygge.no

Eduardo Vargas

Kjøkkensjef Telegrafen
| kjokkensjef@telegrafenoslo.no

Michael Roadknight

Kjøkkensjef The Wild Rover
| kjokkensjef@thewildrover.no

Teresa Wintherbo

Daglig leder Telegrafen
41062190 | teresa@telegrafenoslo.no

Gholamsakhi Husseini

Barsjef Telegrafen
46762918125 | barsjef@telegrafenoslo.no

Luke Wilson

Barsjef The Wild Rover
353858228423 | barsjef@thewildroveroslo.no

Weronika Cieslakowska

Daglig leder The Wild Rover
99892006 | dagligleder@thewildroveroslo.no